Vítejte na MixWin.eu

Právě zde můžete Vyhrávat v různých soutěžích o velmi zajímavé ceny.
Nemusíte nic platit. Vstup do soutěží je zcela Zdarma!
Soutěže jsou zveřejněny nečekaně, a některé i na velmi krátkou dobu.
Takže buďte ve střehu, ať některou z nich nepropásnete.

FAQ

Jak můžu soutěžit?

Na tomto webu můžete soutěžit ve třech typech soutěží.

1.) Hlavní Soutěž: Do soutěže může vstoupit každý registrovaný uživatel, který vloží soutěžní kód z lístku. Kód je jednorázový, tedy může být použít pouze jednou a je k dostání zcela zdarma. Po splnění těchto požadavků, budete zařazen do soutěže.

2.) Blesková Soutěž: Do soutěže může vstoupit každý registrovaný uživatel. Stačí vystihnout správný okamžik , jelikož tyto soutěže budou zveřejněny nečekaně a na velmi krátkou chvíli (5 min.).

2.) Extra Soutěž: Do soutěže může vstoupit každý registrovaný uživatel.

Jak zacházíte s osobními údaji

Všechny osobní údajé slouží pro naši potřebu, tedy pro úspěšné předání výher, pro informování o nových soutěžích. Neposílámé žádné Spamy !, neprodávámé osobní údaje uživatelů třetím stranám

Jak probíhá losování?

Hlavní soutěž - nejdřív jsou vylosování finalisté, kteří správně odpověděli na soutěžní otázku a následně z nich, budou ručně vylosovnání výherci.

Extra soutěž - výherce se stane ten, kdo se zaregistruje do soutěže jako x-tý uživatel v pořadí, výherní pořadí je uvedeno ve výherní struktuře dané soutěže. Pokud není uvedeno výherní pořadí, vítěz je vylosován náhodně počítačem.

Blesková soutěž - výherce je vylosován náhodně počítačem.

Losování probíhá obvykle ihned po skončení soutěže, v případě Hlavní soutěže, je losování trochu posunuto, z důvodu ručního losování.

Jak obdržím výhru?

V případě, že vyhrajete, bude Vám výhra doručeně na Vaší adresu, kterou jste uvedli při registraci.

Proč musím uvádět kompletní adresu při registraci?

Adresa je nutná pro rychlé předání výhry, aby se nestalo, že by výherce nebylo možné kontatkovat na e-mail či telefon a výhra by mohla propadnou (např. vstupenky)


Pokud máte jakékoliv otázky, připomínky, návrhy na vylepšení neváhejte a napiště na e-mail info@mixwin.eu

Přejeme hodně štěstí