Co je MIXWIN

Co je MIXWIN

Určitě někomu vrtá hlavou co to vlastně je ten mixwin, co to znamená, o co vůbec jde?

Nejdřív bychom mohli začít názvem. MixWin je zkratka anglických frází Mix of Wins, Mix of Winners - tedy mix výherců, mix výher. Jedná se tedy o web, kde se můžete těšit na různé soutěže, ve kterých vyhrávají různí výherci. A co se týče samotného loga, logo je poskládané ze slov MIX WIN, tak aby symbolizovalo vítězství, tedy radující se panáček.

Tak a teď k samotnému webu, k jeho myšlence. Web jsme vytvořili proto, aby zde lidé mohli vyhrávat a aby nemuseli za to nic platit, jak je to v případě různých loterii atd. Myšlenka je jednoduchá prostě web, kde jsou soutěže, kde lidé můžou zažít ten úžasný pocit Eufóórie z vítězství, web kde je veliká šance na výhru, web který musíte pořád sledovat, aby vám neunikla žádná soutěž.

Naše vize do budoucna.

Chceme, aby na webu byly stále nové a nové soutěže, aby se hodnota cen v soutěžích stále zvětšovala, aby se jednou soutěžilo o iPad, o automobil, o dovolenou, to se nám podaří jenom díky Vám, díky vaši chuti soutěžit a vyhrávat. Tak pojďte s námi do toho! Řekněte o tom svým blízkým, kamarádům, sousedům. Pokud znáte někoho, kdo by chtěl skvělou reklamu v podobě soutěže, tak ho pošlete sem.

Doufáme, že jsme Vám trochu přiblížili MIXWIN, pokud Vás cokoliv zajímá, pište do komentářů, popřípadě na e-mail.
26.10.2014 19:11:37